Červenec 2012

Do you believe in love, true love? - part II

25. července 2012 v 13:50 | Tess Marquez |  Do you believe in love
Tak tady konečně slíbené pokračování :) Jestli jste prošvihli Část I, tak tady . :)

ČÁST II.


Update 24/07/12

24. července 2012 v 22:42 | Tess Marquez
Zdravím a přináším Update!
Právě přepisuju další (druhou) část povídky Do you Believe in love, true love? a snad zítra nebo pozítří by se tady měla objevit :) Zítra budu snad psát další části. Zatím mám tolik myšlenek, jenom to musím skloubit dohromady :D

Tak tady aspoň nějaký obrázek, jak já píšu :D No jo, nuda se vždycky nějak poznamená :DDo you believe in love, true love? - part I

17. července 2012 v 16:00 | Tess Marquez |  Do you believe in love
Tady přináším další část. Jestli jste zmeškali PROLOG, tak je tady.

ČÁST I.

Sam se opravdu už cítila líp. Až se jí tomu samotné nechtělo věřit, že ze dne na den by se jí mohlo zalátat tak zraněné srdce. Někde jednou slyšela, že rozchod se hojí poloviční dobu co trvá vztah. Ten její oficiálně trval tři měsíce. Spíše necelé tři měsíce, ale nějaké ty city tam nejspíš (bohužel) byly dřív. Asi tak osm let. Super, jestli je to pravda, tak se bude vzpamatovávat ještě čtyři roky. Ale to nemůže být pravda vždyť už dnes je jí mnohem líp. A s těmito myšlenkami se připravovala na poradu, která měla začít v 9 hodin.

"Do prdele!" zaklela Samantha, když se podívala na hodiny které ukazovaly 9:08. Okamžitě vystřelila z laboratoře a zamířila k zasedací místnosti.
Přiřítila se s velkou rychlostí, doprovázena hlukem, který vydávaly železné schody. Všechny oči se na ni upřely a ona se jenom rozpačitě usmála a na generálovu adresu poslala omluvný pohled. Zamumlala nějakou výmluvu, proč nemohla přijít na čas. Generál Landry ji ani neposlouchal. Jen jí pokynul, ať si sedne. Věděl, že plukovník Carterová není teď zrovna ve své kůži. Tedy, věděla o tom celá základna plus polovička letectva. Ach, jak jenom nesnášela drby. A taky ty pohledy. Většina lidí ji po chodbách věnovala soucitné úsměvy. A pak tady byla ještě skupinka mužů, kteří ji teď vnímali jako volnou, takže jí nosili kafé do laborky, flirtovali s ní ve výtahu apod. Nevěděla, co nesnáší víc.

"Takže plukovníku Carterová…" začal generál "…jelikož jste zmeškala začátek porady, rád bych zopakoval plány pro budoucí misi"
Sam přikývla a už soustředěně poslouchala. Mise zněla zajímavě, dokonce i víc než to. Nedávno sonda objevila nějakou místnost, která vypadala, že je antická. Tedy aspoň podle několika ne zrovna kvalitních záběrů. Tento objev postavil na nohy celý Pentagon, a tak se pořádala vícečlenná expedice plná odborníků.
Generál už mluvil nějakou tu chvíli. Občas se někdo zeptal na detaily. Sam měla jenom pár otázek týkajících se vědeckých týmu a energie, kterou nejspíš budou potřebovat.
Landry už chtěl poradu rozpustit, když Teal'c poprvé promluvil:
"Generále Landry, kdo bude velitel této mise?"
"Já jsem vám to neřekl?" Teal'c jenom negativně kývl hlavou.
"No to se divím. Docela dost důležitá informace. Asi už dost stárnu." zasmál se sám sobě, ale nikdo jiný se nepřidal.
"Takže kdo?" zeptal se malinko netrpělivě Daniel.
"Misi povede generál O'neill." V Sam se všechen klid, který tam měla konečně nastřádaný, rozutekl. Srdce jí začalo zběsile tlouct. Vytřeštila na generála oči. Měla je neuvěřitelně obrovské. Každý v místnosti na její reakci mohl zpozorovat, že je v šoku. To sice byla, ale víc na sobě znát nedala. Po chvilce se tvářila znovu normálně a profesionálně. Ale neodvážila se zeptat na nic, i když otázek měla dost. Byla si jistá, že kdyby promluvila, selhaly by jí hlasivky.
"Jack má antický gen a především nejvíc zkušeností. Proto on." Všichni přítomní v místnosti kývli. Tedy kromě Sam. Najednou cítila opět ten samý smutek a teď ještě k tomu strach z jejich nevyhnutelného setkání.

TBC

Do you believe in love, true love? - prolog

16. července 2012 v 23:48 | Tess Marquez |  Do you believe in love
Titul: Do you believe in love, true love?
Autor: Tess Marquez (já)
Žánr: Romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: Mládež
Délka: Středně dlouhé
Synopse: Ona se myslela, že už ho neuvidí, ale na to, aby mu unikla, je i galaxie malá. Co se stane až si budou muset vyříkat všechny věci, o kterých nění zrovna příjemné mluvit?


PROLOG


Bylo to tak krásné, romantické, božské. Cítila se jako princezna co našla svého prince. No, možná tak v zemi nezemi, protože teď bylo všechno pryč. Sen se rozplynul jako lousknutím prstů a náhle se z něho stala noční můra. Snad ta nejhorší. Ta, které se bojíte celé dětství, každou noc, ale pak najednou zmizí. Jenže jednou, když to nejméně čekáte, přijde znovu a zděsíte se. Přesně takto se cítila ona. Zděšená, překvapená, podražená…

Včera to byl přesně měsíc, co ho viděla naposledy. Šíleně se pohádali. Ale byla to spíš ona, kdo vyhlásil válku. Možná to přehnala. Jenom ječela jako šílená aniž by si nechala něco vysvětlit. Chovala se jako puberťačka. Ale co se mělo od ní očekávat? Měla právo být vzteklá. Byla to ona, kdo byl zraněn. Nakonec jenom prudce třískla dveřmi a odešla se slzami v očích. Od toho osudného večera se nenašel den, kdyby nebrečela a až hystericky se netřásla. Ale dnes ne! Dnes prostě neměla čas, navíc ze všech sil se na onen incident snažila zapomenout, nebo alespoň nemyslet. Byla to Samantha Carterová, proboha. Copak ona se někdy nechá zničit nějakým nepovedeným vztahem? Dobře, nebyl to zrovna jenom nějaký vztah, ale to není všechno. Má stále svoje přátele, práci, kterou miluje a když se bude cítit naštvaně, osaměle, nebo bude mít jenom chuť pustit všechno z hlavy, může se projet na své rychlé motorce. Je to nezávislá dospělá žena, nepotřebuje muže. Stejně jenom podvádí!

TBC
(17.7.12)

Sam and Jack FanFiction again!

14. července 2012 v 13:12 | Tess Marquez
Hello everyone!

Přináším upoutávku na další S/J povídku. Tolik málo lidí dnes píše povídky, že už musím psát i já. Hrůza :D

No povídka se MOŽNÁ bude jmenovat Do you believe in love, true love? Ale není to moc výstižné, takže to nejspíš přejmenuju :D

Bude to příběh o objevu (základna vytvořená Antiky), kde se všechno bude odehrávat. No, jestli nemáte rádi rozhádaný pár Sam/Jack, tak to raději nečtěte :D . Záčíná to nenávistí a jestli to skončí happy endem nebo smutným koncem ještě sama nevím. :)